Preču Atrgriešana

Kā rīkoties ja secini, ka produkts tomēr neatbilst sagaidītajam. (Atgriežot preci 14 dienu periodā no no saņemšanas brīža).

Jebkuram pircējam 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža ir iespēja atsaukt pasūtījumu nesniedzot atkāpšanās pamatojumu. Vienkārši raksti mums iesniegumu brīvā formā uz e-pastu: saare.lv@gmail.com norādot Jūsu norēķinu kontu un informāciju, ka vēlaties atgriezt preci.

Preces atgriešanas izdevumi būs jāsedz Jums. (Izņemot gadījumus, kad precei ir ražosānas defekts.)

Atsakoties no pirkuma summa tiek pārskaitīta uz Jūsu norēķinu kontu, 3 darba dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

Ņemiet vērā:

www.saare.lv mājas lapā tiek norādīti maksimāli izmeļoši preces apraksti un bildes. Tomēr jāņem vērā, ka prece vizuāli var atšķirties  no attēla ņemot vērā Jūsu izmantotās iekārtas (Telefons, Planšete, Dators) tehnisko specifikāciju un ekrāna izšķirtspēju u.c. 14 Dienu atteikuma tiesības ir saistītas ar to, ka iepērkoties e-vidē lietotājiem nav iespējas pilnībā izvērtēt preces atbilstību, kā arī apģērbam tik svarīgo vizuālo izskatu.

Jāņem vērā, ka prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu u.c. Uzsākot lietot iegādāto preci, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

  • Atgriežot preces, jāievēro šadi noteikumi:
  • Atgriežamajai precei ir jābūt oriģinālā iepakojumā;
  • Preci jāiepako drošai transportēšanai;
  • Prece nedrīkst būt lietota un/vai bojāta;
  • Prece nedrīkst būt zaudējusi savu oriģinālo izskatu (tas nozīmē nebojātām etiķetēm, nenoplēstām aizsargplēves u.c.), bet tas neatiecās uz gadījumiem, kad precei ir kāds ražošanas defekts;
  • Atgriežot preci, ir jāuzrāda pirkumu apliecinošs dokuments.

SIA “saare.lv” patur tiesības atteikt preces atgriešanu 14 dienu laikā saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļas nosacījumiem "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā" - lietota un/vai bojāta prece, vai nepilnā komplektācijā.